Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm

Miejsce pochodzenia Jiangsu Chiny
Nazwa handlowa Slingman
Orzecznictwo CE GS TUV ISO
Numer modelu TSWB02-7
Minimalne zamówienie 100
Cena Negotiate
Szczegóły pakowania Folia kurczy się z zewnętrznym kartonem
Czas dostawy 35 dni od potwierdzenia zamówienia
Zasady płatności D / P, T / T
Możliwość Supply 20000 na miesiąc
Szczegóły Produktu
Materiał poliester kolor Zielony
Standard EN1492-1 2000 break Slingman
Rodzaj Pas nośny Orzecznictwo CE GS TUV ISO
Etykieta niebieski Miejsce pochodzenia Jiangsu China
Kształt Mieszkanie Wzór Płaski tkany wzór
Typ podnoszącego oka Składanie 1/2 oczu z jednej strony Współczynnik bezpieczeństwa 7 do 1
High Light

zawiesia taśmowe

,

płaskie zawiesia taśmowe

Zostaw wiadomość
opis produktu

Kod koloru z certyfikatem CE GS Zielony 2T Dwuwarstwowy płaski pas nośny z poliestru

 

 

 

WLL

2T

Szerokość

50 mm lub 60 mm

Długość

Na życzenie klienta

Kolor

Zielony

Standard

EN1492-1 2000

Orzecznictwo

CE GS TUV ISO

Współczynnik bezpieczeństwa

7 do 1, a także możemy zrobić 5 do 1, 6 do 1 i 8 do 1.

Pakiet

Folia obkurczana z zewnętrznym kartonem i paletą

 

1 100% włókno poliestrowe o wysokiej wytrzymałości.Włókno surowcowe klasy podwójnej A.

2 zawiesia dwuwarstwowe.Oczywiście możemy wykonać jedną warstwę, trzy warstwy i cztery warstwy.

3 Ze wzmocnieniem na uchach do podnoszenia.

4 Nici do szycia 100% poliester.

 

Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 0Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 1Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 2Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 3Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 4

Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 5Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 6

 

Pojemność

 

Zawiesie musi być wystarczająco długie i wystarczająco mocne dla ładunku i metody podwieszenia.Zastosuj współczynnik trybu dla metody zawiesi.W przypadku stosowania w temperaturach powyżej 80 ° C lub poniżej 0 ° C należy zapoznać się z instrukcjami dostawcy.Jeżeli zawiesia są używane w układzie wielocięgnowym, kąt utworzony między ramionami nie powinien być mniejszy niż 30 ° lub większy niż 90 °.Jeśli prawdopodobne jest ścieranie, ciepło generowane przez tarcie lub cięcie na krawędziach lub narożnikach, wybierz zawiesie wyposażone w tuleje ochronne i / lub użyj odpowiedniego opakowania.

 

 

Codziennie przed użyciem należy sprawdzić zawiesia pod kątem:

 

Brakująca lub nieczytelna etykieta identyfikacyjna Stopione, zwęglone lub poplamione spawami miejsca
Oparzenia kwasem lub alkaliami Otwory, rozdarcia, nacięcia, rozdarcia lub osadzone cząstki Zerwane lub zużyte szwy Nadmierne zużycie ścierne lub wydłużenie Węzły lub obszary kruche Złamane, skorodowane, wżery zniekształcone okucia. Nie używaj zużytych lub uszkodzonych zawiesi ani łączników.Wyrzuć je lub napraw.Uszkodzone zawiesia należy używać tylko po ich naprawie, regeneracji i sprawdzeniu przez producenta zawiesia lub osobę wykwalifikowaną.Zachowaj certyfikaty testu sprawdzającego.

 

Wymagania konserwacyjne są minimalne.Zawiesia pasowe można czyścić czystą wodą.Pamiętaj, że słabe roztwory chemiczne stają się coraz silniejsze przez parowanie.Regularnie sprawdzaj zawiesia pasowe i, w przypadku wystąpienia następujących uszkodzeń, przekaż je kompetentnej Osobie w celu dokładnego zbadania: nieczytelne oznaczenia;uszkodzona, poszarpana lub przecięta taśma;uszkodzone lub luźne szwy;uszkodzenie cieplne;oparzenia;uszkodzenie chemiczne;degradacja słoneczna;uszkodzone lub zdeformowane końcówki.

Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 7Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 8Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 9Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 10Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 11Płaskie zawiesie poliestrowe o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Zawiesia dwuwarstwowe o szerokości 50 mm / 60 mm 12

 

1. P: Jakie są Twoje zalety u wszystkich tych producentów?

 

Odp .: Cenimy i staramy się zrozumieć wszystkie różne potrzeby naszych klientów i staramy się nawiązać z nimi długoterminowe relacje zawodowe.Naszym głównym celem i motywacją w prowadzeniu działalności jest zadowolenie każdego klienta.

 

2. P: Jaki jest czas realizacji produktów?

 

Odp.: W zależności od ilości i produktów, które zamawiasz, zwykle 7 ~ 35 dni, a my wybieramy najlepszego spedytora, który będzie świadczył usługi dla nas obu.

 

3. Jak zamawiać?

 

O: Jesteśmy dostępni za pośrednictwem poczty e-mail, prosimy o przesłanie nam zapytań, a jeśli tak, będzie miło z Twojej strony, aby przekazać nam szczegółowe prośby.Na przykład rozmiar towarów, opakowanie i ilość każdego przedmiotu.

 

4. P: Jakie są twoje płatności?

 

Odp.: Płatności: możemy zaakceptować T / T, L / C.

 

5. P: Czy dostarczasz bezpłatną próbkę?

 

Odp.: Możemy dostarczyć bezpłatną próbkę, jeśli wartość jest niewielka, ale uiszczasz opłatę za fracht.

 

6. P: Jak możesz zagwarantować jakość zamawianych przez nas produktów?

 

Odp.: Mamy maszynę testową i możemy wykonać test dla wszystkich zamówionych produktów, a my dostarczymy Ci certyfikat jakości.

 

7. P: Czy możemy odwiedzić Twoją fabrykę?

 

Odp.: Witamy w naszej fabryce i zapewniamy usługę odbioru.